יום כיף - ימי כיף

טיולי טרקטורונים במרכז
טיולי טרקטורונים

טיולי טרקטורונים אזימוט

לפרטים והזמנות: אסף - 0522388434

יום כיף - ימי כיף

אני עובדת במשרד עורכי דין גדול בצפון הארץ, כשצוות המזכירות אליו אני שייכת מורכב מ – 20 עובדות. כשאני חושבת על עשרים נשים הנמצאות בממוצע 9 שעות ביום ביחד עולה לי ישר תמונה מנטלית של קן צרעות (או לחילופין – נחשים). אווירת העבודה אצלנו בלשון המעטה אינה טובה – רכילויות ותקיעות סכין הפכו להיות פעילויות שבשגרה.

כתוצאה מכך החליט המנהל לעשות יום כיף בחברה, שמטרתו לרענן את האווירה העכורה ולהגביר שיתוף פעולה ועזרה הדדית, שההעדר שלהן בחברתנו פוגע ללא ספק באיכות העבודה.

נסענו ליום כיף של טיול טרקטורנים דרך חברת אזימוט. בהתחלה הייתי קצת סקפטית – לחשוב על בילוי של שעות בחברת המתנקשות בעבודתי היה נראה לי כמו אתגר שקשה לעמוד בו, וכבר תכננתי להודיע שאני ביום מחלה. אולם לבסוף נסעתי ליום כיף, ועלי להודות שנהניתי מכל רגע.

יום הכיף היה ללא ספק דרך לא שגרתית לגבש אותנו העובדים כקבוצה תוך עבודת צוות ושיתוף פעולה. ככל שיום הכיף התקדם, וחווינו ביחד פעילות מהנות דרך משחקי אקסטרים מגבירי אדרנלין ותחרויות הרגשנו שינוי. התקרבנו יותר אחד לשני ולהפתעתי גיליתי צדדים חדשים באנשים שאיתם אני עובדת תקופה ארוכה. עד שהגענו לאירוח האותנטי במאהל הבדואי כולם כבר יכלו לחוש באוויר את השינוי, וזה היה נפלא.

עכשיו כשחזרתי לעבודה אני לא יכולה לומר שיום אחד שינה לחלוטין את אווירת העבודה, כיוון שבכל זאת מדובר בתהליך ותמיד יהיו אנשים שיעמדו לו למכשול. אולם אכן מורגשת אווירה נינוחה יותר, אנשים יותר מסבירי פנים, רמת הרכילות פחתה ואני הרבה יותר נהנית מהעבודה.

המון תודה לצוות אזימוט, זה היה הרבה יותר מיום כיף!
.